Ambalaj sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile tela bez çantalar üretiyoruz.

Ambalaj sektöründeki tecrübemizle, ihtiyaçları her geçen gün artan müşterilerimizin ürünlerine değer katmaya devam ediyoruz. Kaliteli ürün, yüksek müşteri memnuniyeti ve doğru fiyat ilkesi ile kurulan kurumumuz yüksek üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Dokumasız tela bez çantalar, pamuk ve jüt gibi malzemelerden yapılır. Kapsamlı bir şekilde yeniden kullanılabilirler, geri dönüştürülebilirler ve hatta yok edildiklerinde tamamen biyolojik olarak parçalanabilirler.

Bu, onları, günlük hayatımızda kullandığımız tüm tehlikeli şeyler nedeniyle zaten çok kötü durumda olan çevre için son derece güvenli ve sağlıklı kılar. Öte yandan, plastik poşetler bir ölçüde yeniden kullanılabilir, ancak geri dönüştürülemezler ve kesinlikle biyolojik olarak parçalanamazlar. Bunun yerine, drenajları ve atık depolama alanlarını tıkarlar ve zaten kötü olan atık bertarafını daha da kötü hale getirirler.
Toptan tela bez çanta

Tamamen çevre dostu tela bez çantalarımızla doğayı koruyoruz. 20 yıllık sektör tecrübemiz ile günlük 70.000 adet kapasite ile toptan tela bez çanta üretmekteyiz.

İstanbul Tela Bez Çanta
İstanbul Tela Bez Çanta
İstanbul Tela
istanbultela.com
Bilgi almak istiyorum
Yukarı Dön